Rok 2016- termíny akci  letiště Vendryně

16 .4. Otevírání nebe. 9.7. Letní polétání. 22.10 Zavírání nebe

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Vážení přátelé, kamarádi,

 
Opět nastala doba, kdy máme tu čest pozvat Vás, přátele, fandy a příznivce LC na  tradiční přátelské setkání a pokec. Náš původní záměr zajistit lokalitu někde uprostřed republiky tak úplně nevyšel, ale myslíme si, že letošní varianta není špatnou volbou.
 
Řešila se otázka, zda LC dál pořádat. Myslíme si, že LC je něco vyjímečného a má již svoji tradici a je to především připomenutí a oslava toho "prvotního impulzu", který nesmazatelně poznamenal duše malých kluků a nadchl jejich srdce natolik, že si dokážou hrát do dnešních dnů. Že je to pocta vyjímečnému člověku za jeho lásku, moudrost, pochopení, zapálení a snahu naučit a předat něco smysluplného i dalším generacím. A taky věříme, že LC je pro mnohé natolik srdeční záležitost, která se nedá srovnávat s tuctovými komerčními mítinky, kterých je po republice každý týden přehršel. Že je to srdeční záležitost pro spoustu pravověrných, kteří dokáží odložit své soukromé potřeby a přijedou na určené místo stovky kilometrů, aby víkend trávili ve společnosti svých kamarádů, přátel, známých. Že přijedou nejen sdílet radost z toho, že ta hromádka ubastlených dřívek, papíru a špejlí tak úžasně letí. Určitě jsme za to necelé čtvrtstoletí historie LC hodně zestárli, zlenivěli, zpohodlněli, ale věříme, že nezanikla ta původní idea se spontánně a družně sejít. 
 
Tímto Vás zveme ve dnech 1.-3.7.2016 
na letiště Aeroklubu Moravská Třebová 
na 23. ročník Lion Cupu.
 
Letiště Aeroklubu se nalézá ve Starém Městě (Stará Třebová) GPS:N49°47´48,718´´ E16°41´
Vedení letiště bylo velmi vstřícné a rezervovalo pro nás prostory letiště na celý víkend. Vzletová dráha je asfaltová, dostatek prostoru kolem. Vzhledem k tomu, že je to soukromé komerční letiště, musíme respektovat případný letecký provoz, dodržovat pravidla a pokyny řídícího. 
 
 
Ubytování je zajištěno v jejich ubytovně. Máme k dispozici 11 pokojů a cca 30 lůžek, je možná přistýlka. Umývadlo na pokoji, WC a sprchy na chodbě. Poplatek za noc a osobu  184 Kč.
Pokud by kapacita nestačila, je možné si postavit stan v letištním kempu, i zde je k dispozici  sociální zařízení a el.přípojka. Aktuální cena za stan zatím není známa.
Stravování je zajištěno v restauraci, která je v letištní budově. Snídaně probíhají formou švédského stolu, oběd formou menu za cca 60-70 Kč, večeře dle dohody. 
V sobotu večer Vás všechny zveme na raut, pohoštění a povídání spojené s promítáním a soutěžním kláním.
 
Program setkání - máme objednáno skvělé počasí, takže je naplánováno celodenní společné poletování a taky soutěž Lionů a podobných větroňů, pravidla budou upřesněna na místě ( např.  50metrový gumicuk, délka letu, přesnost přistání...).Vítěz vyhrává originální tričko.
 
 
A ještě důležitá poznámka na konec. Prosíme Vás o co nejrychlejší potvrzení, zda přijedete a v jakém počtu se zúčastníte LC. Chtěli bychom Vám včas zajistit důstojné ubytování vzhledem k omezené kapacitě ubytovny. Také nám prosím sdělte, pokud budete chtít zajistit celodenní stravu, abychom Vám ji mohli dopředu domluvit. 
I letos budou tradiční trička, nahlaste nám konfekční velikosti (M,L,XL apod.) K dispozici bude dataprojektor, kdo máte veselá videa, určitě vezměte s sebou!
 
S přáním ať se sejdeme ve zdraví a plné síle, se na Vás všechny těší  
  
                                                                          Petr Mažgut a Eva Chromcová
 
kontakty:e-mail: petr.mazgut@seznam.cz   tel.: 739611771
                      eva-chromcova@seznam.cz   tel.: 604331697
 

      

 

 

 

logo_lmk_vendryne.jpg
 
 

  © 2016 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz         
SEO webu sledují SEO nástroje.cz