Info

  Evidenční karta

 
1) https://svazmodelaru.cz/klem/vyplneni-evidecnich-karet/
Informace o nutnosti vyplnit kompletně Evidenční kartu z důvodů od 1.1.2020 nastupujícího Prováděcího nařízení 2019/947. Stránku budu po případných dotazem aktualizovat, není určena přímo pro jednotlivé členy, ale pro předsedy klubů nebo toho, kdo spravuje v klubu evidenci členů. Věnuj ji prosím pozornost, jak si zaslouží. Teď jde opravdu o možnost létat dál s modely.

2) https://svazmodelaru.cz/klem/wp-content/licence.php
Stránka, kde si může každý člen zkontrolovat co a jak kvalitně má vyplněné v Evidenční kartě a pokud tam nebude mít všechny údaje, tak předpokládám, že tě osloví s jejich doplněním.

3) https://svazmodelaru.cz/klem/mapa-klubu-leteckych-modelaru/
Mapa klubů leteckých modelářů zveřejněna na stránkách KLeM. Když jsem automaticky načítal Evidenční karty, tak vznikl i seznam klubů, který jsem následně překlopil do mapy. Jsou zveřejněny informace, které jsou veřejně dostupné, tedy sídlo klubu. Protože s aplikováním EU nařízení očekávám snahu modelářů se do klubů registrovat, tak bych ocenil informaci, že mohu do mapy přidat nějaký email nebo telefon.

K Evidenčním kartám pro rok 2021. Na http://www.svazmodelaru.cz/ vyjde návod a vzor Evidenční karty. Prosím o sledování. Já osobně jako předseda klubu 211 chci mít od všech vyplněno a zaplaceno do konce listopadu 2020. Doporučuji stejný postup.

Tomáš Ciniburk
místopředseda KLeM ČR
 

 

 

  © 2020 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz         
SEO webu sledují SEO nástroje.cz